
Щрудел от бутертесто с череши
-
Черешово време :-) Сладкото през последния месец си набавяме от плодовете,
но тези дни ми се прииска и нещо с тесто. А с бутертесто всичко е лесно,
затова...
Преди 3 дни


2 коментара:
tvoja li e kotaraka?
Хаха, за съжаление не всички котки в Шумен са мои... този е нещатен сътрудник към местната ветеринарна амбулатория. :)
Публикуване на коментар